Horaris

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
GIM DOLÇA
09:00
IOGA
09:00
BODYPUMP
09:30
HITT 30'
09:30
HIPOPRESSIUS
09:30

CICLISME INDOOR
10:00
CICLISME INDOOR
10:00
SH'BAM 30'
10:00
FUNCIONAL GAC
10:00
CICLISME INDOOR
13:30
HIPOPRESSIUS
13:30
CICLISME INDOOR
13:30
BODYPUMP
13:30
GAC 40'
15:30
NOVETAT
15:30
BODYPUMP
15:30
ZUMBA
15:30
CICLISME INDOOR
15:30
KARATE 1
17:15

HIP HOP GRANS
17:30

JUDO 4
18:00

KARATE 2
18:15

HIP HOP JUNIOR
18:30

KARATE GRANS
19:15

ABDOMINALS 12'
19:30

JUJITSU
19:30

BODYPUMP
20:00

PILATES
20:15
KARATE 1
17:15

HIP HOP GRANS
17:30

JUDO 4
18:00

KARATE 2
18:15

HIP HOP JUNIOR
18:30

BODYPUMP
19:00

HIPOPRESSIUS
19:30

JUJITSU
19:30

FUNCIONAL GAC
20:00

PILATES
20:15
HIP HOP KIDS 1
17:30
HIP HOP KIDS 1
17:30

PSICO JUDO
17:30
PSICO JUDO
17:30
HIP HOP KIDS 2
18:30

JUDO 2
18:30
HIP HOP KIDS 2
18:30

JUDO 1
18:30

HITT 30'
19:00
JUDO 1
18:30
JUDO 3
19:30

CICLISME INDOOR
20:00

STEPS
20:00

JUDO ADULTS
20:30

IOGA
21:00
JUDO 3
19:30

CICLISME INDOOR
20:00

NOVETAT
20:00

JUDO ADULTS
20:30
JUDO 2
19:30

JUDO TECNIFICACIÓ
19:30

CICLISME INDOOR
20:15

Dilluns

  • BODYPUMP
    09:30 - 10:30
  • CICLISME INDOOR
    13:30 - 14:30
  • GAC 40'
    15:30 - 16:10
  • HIP HOP KIDS 1
    17:30 - 18:30
  • HIP HOP KIDS 2
    18:30 - 19:30
  • 18:30 - 19:30
  • JUDO 3
    19:30 - 20:30
  • CICLISME INDOOR
    20:00 - 21:00
  • STEPS
    20:00 - 21:00
  • JUDO ADULTS
    20:30 - 21:30
  • IOGA
    21:00 - 22:00

Dimarts

  • GIM DOLÇA
    09:00 - 10:00
  • CICLISME INDOOR
    10:00 - 11:00
  • HIPOPRESSIUS
    13:30 - 14:30
  • NOVETAT
    15:30 - 16:30
  • KARATE 1
    17:15 - 18:15
  • HIP HOP GRANS
    17:30 - 18:30
  • JUDO 4
    18:00 - 19:00
  • KARATE 2
    18:15 - 19:15
  • HIP HOP JUNIOR
    18:30 - 19:30
  • KARATE GRANS
    19:15 - 20:15
  • ABDOMINALS 12'
    19:30 - 19:42
  • JUJITSU
    19:30 - 20:30
  • BODYPUMP
    20:00 - 21:00
  • PILATES
    20:15 - 21:15

Dimecres

  • HITT 30'
    09:30 - 10:00
  • SH'BAM 30'
    10:00 - 10:30
  • CICLISME INDOOR
    13:30 - 14:30
  • BODYPUMP
    15:30 - 16:30
  • HIP HOP KIDS 1
    17:30 - 18:30
  • PSICO JUDO
    17:30 - 18:30
  • HIP HOP KIDS 2
    18:30 - 19:30
  • JUDO 1
    18:30 - 19:30
  • HITT 30'
    19:00 - 19:30
  • JUDO 3
    19:30 - 20:30
  • CICLISME INDOOR
    20:00 - 21:00
  • NOVETAT
    20:00 - 21:00
  • JUDO ADULTS
    20:30 - 21:30

Dijous

  • IOGA
    09:00 - 10:00
  • FUNCIONAL GAC
    10:00 - 11:00
  • BODYPUMP
    13:30 - 14:30
  • ZUMBA
    15:30 - 16:30
  • KARATE 1
    17:15 - 18:15
  • HIP HOP GRANS
    17:30 - 18:30
  • JUDO 4
    18:00 - 19:00
  • KARATE 2
    18:15 - 19:15
  • HIP HOP JUNIOR
    18:30 - 19:30
  • BODYPUMP
    19:00 - 20:00
  • HIPOPRESSIUS
    19:30 - 20:30
  • JUJITSU
    19:30 - 20:30
  • FUNCIONAL GAC
    20:00 - 21:00
  • PILATES
    20:15 - 21:15

Divendres

  • HIPOPRESSIUS
    09:30 - 10:30
  • CICLISME INDOOR
    10:00 - 11:00
  • CICLISME INDOOR
    15:30 - 16:30
  • PSICO JUDO
    17:30 - 18:30
  • JUDO 1
    18:30 - 19:30
  • 19:30 - 20:30
  • JUDO TECNIFICACIÓ
    19:30 - 20:30
  • CICLISME INDOOR
    20:15 - 21:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
ABDOMINALS 12'
19:30

Dimarts

  • ABDOMINALS 12'
    19:30 - 19:42
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
BODYPUMP
09:30
BODYPUMP
13:30
BODYPUMP
15:30
BODYPUMP
19:00
BODYPUMP
20:00

Dilluns

  • BODYPUMP
    09:30 - 10:30

Dimarts

  • BODYPUMP
    20:00 - 21:00

Dimecres

  • BODYPUMP
    15:30 - 16:30

Dijous

  • BODYPUMP
    13:30 - 14:30
  • BODYPUMP
    19:00 - 20:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
CICLISME INDOOR
10:00
CICLISME INDOOR
10:00
CICLISME INDOOR
13:30
CICLISME INDOOR
13:30
CICLISME INDOOR
15:30
CICLISME INDOOR
20:00
CICLISME INDOOR
20:00
CICLISME INDOOR
20:15

Dilluns

  • CICLISME INDOOR
    13:30 - 14:30
  • CICLISME INDOOR
    20:00 - 21:00

Dimarts

  • CICLISME INDOOR
    10:00 - 11:00

Dimecres

  • CICLISME INDOOR
    13:30 - 14:30
  • CICLISME INDOOR
    20:00 - 21:00

Divendres

  • CICLISME INDOOR
    10:00 - 11:00
  • CICLISME INDOOR
    15:30 - 16:30
  • CICLISME INDOOR
    20:15 - 21:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
FUNCIONAL GAC
10:00
FUNCIONAL GAC
20:00

Dijous

  • FUNCIONAL GAC
    10:00 - 11:00
  • FUNCIONAL GAC
    20:00 - 21:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
GAC 40'
15:30

Dilluns

  • GAC 40'
    15:30 - 16:10
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
GIM DOLÇA
09:00

Dimarts

  • GIM DOLÇA
    09:00 - 10:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
HIP HOP GRANS
17:30
HIP HOP GRANS
17:30

Dimarts

  • HIP HOP GRANS
    17:30 - 18:30

Dijous

  • HIP HOP GRANS
    17:30 - 18:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
HIP HOP JUNIOR
18:30
HIP HOP JUNIOR
18:30

Dimarts

  • HIP HOP JUNIOR
    18:30 - 19:30

Dijous

  • HIP HOP JUNIOR
    18:30 - 19:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
HIP HOP KIDS 1
17:30
HIP HOP KIDS 1
17:30

Dilluns

  • HIP HOP KIDS 1
    17:30 - 18:30

Dimecres

  • HIP HOP KIDS 1
    17:30 - 18:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
HIP HOP KIDS 2
18:30
HIP HOP KIDS 2
18:30

Dilluns

  • HIP HOP KIDS 2
    18:30 - 19:30

Dimecres

  • HIP HOP KIDS 2
    18:30 - 19:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
HIPOPRESSIUS
09:30
HIPOPRESSIUS
13:30
HIPOPRESSIUS
19:30

Dimarts

  • HIPOPRESSIUS
    13:30 - 14:30

Dijous

  • HIPOPRESSIUS
    19:30 - 20:30

Divendres

  • HIPOPRESSIUS
    09:30 - 10:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
HITT 30'
09:30
HITT 30'
19:00

Dimecres

  • HITT 30'
    09:30 - 10:00
  • HITT 30'
    19:00 - 19:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
IOGA
09:00
IOGA
21:00

Dilluns

  • IOGA
    21:00 - 22:00

Dijous

  • IOGA
    09:00 - 10:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
JUDO 1
18:30
JUDO 1
18:30

Dimecres

  • JUDO 1
    18:30 - 19:30

Divendres

  • JUDO 1
    18:30 - 19:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
JUDO 2
18:30
JUDO 2
19:30

Dilluns

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
JUDO 3
19:30
JUDO 3
19:30

Dilluns

  • JUDO 3
    19:30 - 20:30

Dimecres

  • JUDO 3
    19:30 - 20:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
JUDO 4
18:00
JUDO 4
18:00

Dimarts

  • JUDO 4
    18:00 - 19:00

Dijous

  • JUDO 4
    18:00 - 19:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
JUDO ADULTS
20:30
JUDO ADULTS
20:30

Dilluns

  • JUDO ADULTS
    20:30 - 21:30

Dimecres

  • JUDO ADULTS
    20:30 - 21:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
JUDO TECNIFICACIÓ
19:30

Divendres

  • JUDO TECNIFICACIÓ
    19:30 - 20:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
JUJITSU
19:30
JUJITSU
19:30

Dimarts

  • JUJITSU
    19:30 - 20:30

Dijous

  • JUJITSU
    19:30 - 20:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
KARATE 1
17:15
KARATE 1
17:15

Dimarts

  • KARATE 1
    17:15 - 18:15

Dijous

  • KARATE 1
    17:15 - 18:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
KARATE 2
18:15
KARATE 2
18:15

Dimarts

  • KARATE 2
    18:15 - 19:15

Dijous

  • KARATE 2
    18:15 - 19:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
KARATE GRANS
19:15

Dimarts

  • KARATE GRANS
    19:15 - 20:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
NOVETAT
15:30
NOVETAT
20:00

Dimarts

  • NOVETAT
    15:30 - 16:30

Dimecres

  • NOVETAT
    20:00 - 21:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
PILATES
20:15
PILATES
20:15

Dimarts

  • PILATES
    20:15 - 21:15

Dijous

  • PILATES
    20:15 - 21:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
PSICO JUDO
17:30
PSICO JUDO
17:30

Dimecres

  • PSICO JUDO
    17:30 - 18:30

Divendres

  • PSICO JUDO
    17:30 - 18:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
SH'BAM 30'
10:00

Dimecres

  • SH'BAM 30'
    10:00 - 10:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
STEPS
20:00

Dilluns

  • STEPS
    20:00 - 21:00
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
ZUMBA
15:30

Dijous

  • ZUMBA
    15:30 - 16:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
KARATE 1
17:15

JUDO 4
18:00

KARATE 2
18:15

KARATE GRANS
19:15

JUJITSU
19:30
KARATE 1
17:15

JUDO 4
18:00

KARATE 2
18:15
PSICO JUDO
17:30
PSICO JUDO
17:30
JUDO 2
18:30
JUDO 1
18:30
JUDO 1
18:30
JUDO 3
19:30
JUDO 3
19:30
JUJITSU
19:30
JUDO 2
19:30

JUDO TECNIFICACIÓ
19:30
JUDO ADULTS
20:30
JUDO ADULTS
20:30

Dilluns

  • 18:30 - 19:30
  • JUDO 3
    19:30 - 20:30
  • JUDO ADULTS
    20:30 - 21:30

Dimarts

  • KARATE 1
    17:15 - 18:15
  • JUDO 4
    18:00 - 19:00
  • KARATE 2
    18:15 - 19:15
  • KARATE GRANS
    19:15 - 20:15
  • JUJITSU
    19:30 - 20:30

Dimecres

  • PSICO JUDO
    17:30 - 18:30
  • JUDO 1
    18:30 - 19:30
  • JUDO 3
    19:30 - 20:30
  • JUDO ADULTS
    20:30 - 21:30

Dijous

  • KARATE 1
    17:15 - 18:15
  • JUDO 4
    18:00 - 19:00
  • KARATE 2
    18:15 - 19:15
  • JUJITSU
    19:30 - 20:30

Divendres

  • PSICO JUDO
    17:30 - 18:30
  • JUDO 1
    18:30 - 19:30
  • 19:30 - 20:30
  • JUDO TECNIFICACIÓ
    19:30 - 20:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
BODYPUMP
09:30
HITT 30'
09:30
HIPOPRESSIUS
09:30

CICLISME INDOOR
10:00
CICLISME INDOOR
10:00
SH'BAM 30'
10:00
FUNCIONAL GAC
10:00
CICLISME INDOOR
13:30
HIPOPRESSIUS
13:30
CICLISME INDOOR
13:30
BODYPUMP
13:30
GAC 40'
15:30
NOVETAT
15:30
BODYPUMP
15:30
ZUMBA
15:30
CICLISME INDOOR
15:30
HIP HOP KIDS 1
17:30
HIP HOP GRANS
17:30
HIP HOP KIDS 1
17:30
HIP HOP GRANS
17:30
HIP HOP KIDS 2
18:30
HIP HOP JUNIOR
18:30
HIP HOP KIDS 2
18:30

HITT 30'
19:00
HIP HOP JUNIOR
18:30

BODYPUMP
19:00

HIPOPRESSIUS
19:30

FUNCIONAL GAC
20:00

PILATES
20:15
ABDOMINALS 12'
19:30
CICLISME INDOOR
20:00

STEPS
20:00
BODYPUMP
20:00

PILATES
20:15
CICLISME INDOOR
20:00

NOVETAT
20:00
CICLISME INDOOR
20:15

Dilluns

  • BODYPUMP
    09:30 - 10:30
  • CICLISME INDOOR
    13:30 - 14:30
  • GAC 40'
    15:30 - 16:10
  • HIP HOP KIDS 1
    17:30 - 18:30
  • HIP HOP KIDS 2
    18:30 - 19:30
  • CICLISME INDOOR
    20:00 - 21:00
  • STEPS
    20:00 - 21:00

Dimarts

  • CICLISME INDOOR
    10:00 - 11:00
  • HIPOPRESSIUS
    13:30 - 14:30
  • NOVETAT
    15:30 - 16:30
  • HIP HOP GRANS
    17:30 - 18:30
  • HIP HOP JUNIOR
    18:30 - 19:30
  • ABDOMINALS 12'
    19:30 - 19:42
  • BODYPUMP
    20:00 - 21:00
  • PILATES
    20:15 - 21:15

Dimecres

  • HITT 30'
    09:30 - 10:00
  • SH'BAM 30'
    10:00 - 10:30
  • CICLISME INDOOR
    13:30 - 14:30
  • BODYPUMP
    15:30 - 16:30
  • HIP HOP KIDS 1
    17:30 - 18:30
  • HIP HOP KIDS 2
    18:30 - 19:30
  • HITT 30'
    19:00 - 19:30
  • CICLISME INDOOR
    20:00 - 21:00
  • NOVETAT
    20:00 - 21:00

Dijous

  • FUNCIONAL GAC
    10:00 - 11:00
  • BODYPUMP
    13:30 - 14:30
  • ZUMBA
    15:30 - 16:30
  • HIP HOP GRANS
    17:30 - 18:30
  • HIP HOP JUNIOR
    18:30 - 19:30
  • BODYPUMP
    19:00 - 20:00
  • HIPOPRESSIUS
    19:30 - 20:30
  • FUNCIONAL GAC
    20:00 - 21:00
  • PILATES
    20:15 - 21:15

Divendres

  • HIPOPRESSIUS
    09:30 - 10:30
  • CICLISME INDOOR
    10:00 - 11:00
  • CICLISME INDOOR
    15:30 - 16:30
  • CICLISME INDOOR
    20:15 - 21:15
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
GIM DOLÇA
09:00
IOGA
09:00
IOGA
21:00

Dilluns

  • IOGA
    21:00 - 22:00

Dimarts

  • GIM DOLÇA
    09:00 - 10:00

Dijous

  • IOGA
    09:00 - 10:00
No events available!